0
Кошница €0.00
(0.00 лв.)
Празна кошница
Общо: €00.00
(00.00 лв.)
<p>Дамска елегантна чантичка изработена от висококачествена еко кожа на френската марка David Jones в черен цвят. Чантичката е стилна и подходяща за вашите по-специални поводи, като има две практични прегради и две дръжки - къса и дълга. Дизайнът е актуален и изчистен, и ще подхожда на всеки ваш по-официален тоалет. Изберете качество и стилна визия за всеки ваш специален повод с нашите нови предложения!</p>
Model: cm2798ch
28.00 New

Дамска малка чантичка с две дръжки на френския производител David Jones в черен цвят cm2798ch

Този продукт вече не се предлага!
Производител:DAVID JONES
Брой прегради:1
Дръжка:Къса; Дълга
Тип:Ежедневни; Официални
Материал:Еко кожа
Пол:Дамски
Страна на произход:Франция
Цвят:Черен
Височина:16 см
Ширина:28 см
Описание:

Дамска елегантна чантичка изработена от висококачествена еко кожа на френската марка David Jones в черен цвят. Чантичката е стилна и подходяща за вашите по-специални поводи, като има две практични прегради и две дръжки - къса и дълга. Дизайнът е актуален и изчистен, и ще подхожда на всеки ваш по-официален тоалет. Изберете качество и стилна визия за всеки ваш специален повод с нашите нови предложения!

Цена на доставка:
Офис SPEEDY - €2.81 (5.50лв.)
До адрес - €3.53 (6.90лв.)
*Размерите са приблизителни!
Онлайн магазин Zebra-online не носи отговорност за цветовете и яркостта, която виждате на Вашите монитори, тъй като настройките на всеки един са индивидуални!
Възможно е номерът, който сте поръчали да е изчерпан по предходна поръчка.

Вижте още

+2